Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 103м2 на Невская ул., Нивки, в Шевченковском районе, Киев, метро Нивки

216 000 $
9 255 292 грн
2 098 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
103 м2
Площадь кухни:
4 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
9 из 12

Один санузел совмещенный

Код:
2001191
Обновлено:
07-05-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Квартира 103 кв.м., 9 поверх в ЖК «Глорія парк». У квартирі було зроблено перепланування. Родзинкою квартири є великий відкритий простір однієї з кімнат, понад 60 квадратних метрів, друга кімната - 20,5 квадратних метрів, автономна кухня та санвузол, балкон. Квартира двостороння, вікна виходять у двір та на вулицю Олександрівська. В квартирі виконаний офісний ремонт, меблі та вбудована техніка. ЖК 'Gloria Park' – сучасний комплекс, складається з трьох житлових будинків та секції з офісними та торговими приміщеннями, має власну інфраструктуру та прибудинкову, закриту територію. Є підземний паркінг. В будинку ОСББ. Метро Нивки - 200 метрів, зручне транспортне сполучення, поруч дитячий садок, школа, супермаркет, ринок, торгово-розважальний центр, розважальні заклади, спортивно-оздоровчий центр, спорткомплекс, готель, платна стоянка.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212914375