Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 19.7м2 на Харченко Евгения (Евгения Харченка) ул., Бортничи, в Дарницком районе, Киев, метро Бориспольская

26 500 $
1 135 487 грн
1 346 $ /m2

Площадь:
19.7 м2
Площадь кухни:
9.7 м2
Комнат:
2

Этаж:
2 из 2

Косметический ремонт

Код:
2002257
Обновлено:
08-05-2026
Просмотры:  48
Агентство недвижимости
Олена Сергіївна
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж 2-х кімнат у гуртожитку по вул. Харченка, 22. Кімнати приватизовані, всі документи в наявності. Продаж без комісії. • Перша кімната — окрема, площею 10 м² • Друга кімната — 9,7 м², закривається окремо У кімнатах зроблений новий ремонт: — нова сантехніка — нова проводка — нові металопластикові вікна — нові двері — свіжі шпалери — кімнати світлі, теплі та затишні У першій кімнаті: — встановлена нова душова кабіна — бойлер — є можливість зробити окремий санвузол — підготовлені виводи під кухню та комунікації На поверсі є: — санвузол — кухня — пральна кімната Зручний 2-й поверх, тихі та спокійні сусіди. Поруч із будинком: дитячий садок, школа, бювет, парк, магазини та зупинка транспорту. До метро Бориспільська — близько 20 хвилин пішки. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для здачі в оренду. Деталі — у приватні повідомлення або за телефоном. Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-315-109-BN.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 7043881