Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 46м2 на Озерная ул. в районе Выставка, Хмельницкий

47 000 $
2 013 883 грн
1 022 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
46 м2
Комнат:
1

Этаж:
10 из 10

Терраса, один санузел совмещенный

Код:
2003103
Обновлено:
09-05-2026
Просмотры:  8
Агентство недвижимости
Агентство з нерухомості Опора
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#10024; КВАРТИРА З ВЛАСНОЮ ТЕРАСОЮ ТА ВИГЛЯДОМ НА ОЗЕРО! ЖК ЕДЕМ #127749; #127754; #128205; Район Виставка, вул. Озерна — ваше натхнення щодня!Мрієте про сніданки на свіжому повітрі з панорамою на водну гладь та зелені зони? Ця квартира — справжній ексклюзив! Останній поверх дарує не лише тишу, а й розкішну власну терасу, яка перетворює звичайне житло на пентхаус вашої мрії. #128273; #129346; #128142; Головні переваги обєкта: #9989; Ексклюзивна тераса: З кухні є вихід на простору терасу з прямим виглядом на озеро та зелену зону. Це ваше ідеальне місце для релаксу, занять йогою або вечірок під зоряним небом #127863; #10024;. #9989; Простір з потенціалом: Велика кімната має зручну нішу, що дозволяє легко зонувати спальню та вітальню або кабінет. Раціональна площа 47 м #178; — максимум користі #128208; #128715; #65039;. #9989; Комфорт «на висоті»: 10-й поверх гарантує відсутність сусідів зверху, чисте повітря та найкращі заходи сонця #128285; #127749;. #9989; Повна автономність: Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел) — ви самі керуєте затишком у домі та економите на комунальних платежах #128293; #128176;. #127970; ЖК Едем — комфорт нового покоління:Сучасний будинок комфорт-класу з продуманою територією.Висока якість будівництва та енергоефективні технології.Зручна локація: поруч усе необхідне для активного міського життя. #128184; MEGA-ВИГОДА ПРИ КУПІВЛІ:• БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! . #128200; Чудова інвестиція! Квартири з терасами — це рідкісний товар на ринку Хмельницького, який завжди має найвищу ліквідність та престижність. #128222; Не втрачайте можливість жити на висоті! Телефонуйте вже зараз, щоб встигнути на огляд