Позвонить Сообщение

Продам участок под застройку 14.6сот. на Киевская ул. в Мархалевка с., в Васильковском районе, Киевская обл.

33 500 $
1 435 427 грн
2 295 $ /сот.

Тип участка:
Участок под застройку
Участок:
14.6 сот.

Код:
2003584
Обновлено:
11-05-2026
Просмотры:  7
Партнер
Наталья
+3x-xxx Показать
Партнер

Продам земельні ділянки по вулиці Київській площею 0,1456 га та 0,0502 га. Ділянки розташовані в престижному мальовничому селі Мархалівка в передмісті Києва (15 км) Ідеально підходить для будівництва приватного будинку, заведені газ та ел.енергія, є гараж і колодязь. В пішому доступі (3-5 хвилин) вся інфраструктура: транспортна зупинка, магазини, сільська рада, гімназія, дитячий садок, пошта, амбулаторія, бібліотека, стадіон, художня школа, дитячий майданчик. Зручний асфальтований підїзд, чисте повітря, сосновий ліс. Комісія: 3%

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 1012760