Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 52м2 на Балукова ул. в Крюковщина с., в Бучанском районе, Киевская обл.

76 800 $
3 290 770 грн
1 477 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
52 м2
Площадь кухни:
8 м2
Комнат:
1

Этаж:
3 из 11

Код:
2004192
Обновлено:
12-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Без комісії, Продаж 2х квартири, ЖК Краєвидний, Крюківщина, будинок здано. Зручно для життя, вигідно під орендний бізнес! Продаж 2х квартири з ремонтом та меблями, побутовою технікою 2-кімнатна квартира в ЖК «Краєвидний» 52 м? — комфортний простір для життя 3 поверх із 11 — оптимальний варіант Світла, затишна, з сучасним ремонтом Планування, яке реально зручне: Простора кухня-вітальня з розділенням зон Дві окремі кімнати: — повноцінна спальня — друга кімната під дитячу або кабінет Нічого зайвого — все продумано для життя Ви економите одразу: вже є кухня техніка (холодильник, варильна поверхня, пральна машина, бойлер) меблі Локація, яка вирішує: поруч Novus, Сільпо, McDonald's, ТРЦ «Небо» парк для прогулянок, облаштоване озеро Крючок усе необхідне — в пішій доступності до метро 25 хв 76800у.о. торг, Без комісії для покупця ВЕЛЕС НЕРУХОМІСТЬ. Вид обєкта: Вторинний ринок; Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.; Назва ЖК: ЖК Краєвидний; Рік введення в експлуатацію: 2 026; Планування: Роздільна;

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212915130