Позвонить Сообщение

Продам дом 87.3м2 на Центральная ул. (Осокорки), Осокорки, в Дарницком районе, Киев

85 000 $
3 642 129 грн
974 $ /m2

Площадь:
87.3 / 59 / 8.8 м2
Участок:
7.4 сот.
Комнат:
5

Этажей:
2
Стены:
Кирпич

Код:
2004481
Обновлено:
12-05-2026
Просмотры:  3
Партнер
Нелли
+3x-xxx Показать
Партнер

Медовий будинок в Злагоді, Осокорки. Без комісії для покупця Іноді хочеться просто тиші. Ранкової кави на терасі. Шуму дерев замість міста. І місця, куди хочеться втекти після важкого дня. Цей будинок саме про це. Садове товариство Злагода, вул. Медова, Бориспільський район. До метро Осокорки близько 15 хвилин транспортом. Поруч: --магазин -зупинка транспорту -зручний виїзд до Києва -тиха вулиця неподалік Центральної магістралі -хороші сусіди, багато хто живе постійно Головна цінність ділянка: 7,4 сотки (фактично навіть трохи більше) у дуже рідкісному розташуванні: -з одного боку озерце -з іншого канал б -без відчуття вікна у вікна -без шуму -без постійної присутності сусідів. Тут справді відчувається простір і приватність. -рівна ділянка правильної форми -заїзд з двох сторін -місце для кількох авто -ідеальне місце для саду, альтанки, басейну або сучасного ландшафту Про будинок Цегляний будинок 1986 року побудови, площею 87,3 м. У будинку: -високі стелі 3 м -діючий камін -дров’яна груба -електрика 15 кВт (3 фази) -свердловина -септик -санвузол -газ проходить по вулиці Стан житловий, але з великим потенціалом для оновлення. Це чудовий варіант для тих, хто: -хоче створити сучасний заміський будинок для себе -шукає дачу біля води -цінує природу та близькість до Києва -розуміє цінність хороших ділянок на Осокорках Документи на будинок і землю готові до продажу. Ціна 85 000 $. Без комісії для покупця. Телефонуйте: 09*********95. З повагою, рієлтор Неля Володимирівна.