Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 45.1м2 на Академика Павлова ул. 132г в городе (пригороде), Харьков

50 000 $
2 142 429 грн
1 109 $ /m2

Площадь:
45.1 м2
Площадь кухни:
7 м2
Комнат:
2

Этаж:
10 из 12
Стены:
Железобетонная панель

Код:
2004559
Обновлено:
12-05-2026
Просмотры:  1
Агентство недвижимости
Центр Продажи Недвижимости
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам квартиру, відмінний район, до метро Студентська 2 хвилини повільним кроком, поруч ринок, супермаркет, 2 школи, садки. Квартира в житловому стані, косметичний ремонт був виконаний, нова вбудована кухня, меблі є (обговорювати що залишається), балкон обшитий деревом, вікна дерев'яні. У будинку газ, що рятує у відключення світла, 2 ліфти, тихі сусіди, маленький затишний двір, у дворі 2 магазини. За документами все чудово. Під'їзд дуже чистий, квартира на 10 поверсі 12 поверхового будинку, сонячна строна, кондиціонер

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 7047917