Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам дом 300м2 на Радистов ул., Быковня, в Деснянском районе, Киев, метро Лесная

85 697 грн /мес.
2 000 $
286 грн /m2

Площадь:
300 м2
Участок:
10 сот.

Этажей:
2

Код:
2004762
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  4
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Молліган Валерія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Оренда будинку в Києві! БИКІВНЯ/Деснянський район! м. Лісова — 20 хв пішки Про будинок: Просторий та світлий будинок у тихій зеленій локації біля соснового лісу. Планування продумане для комфортного проживання великої родини або роботи невеликого офісу (до 5 осіб). • велика вітальня з каміном та виходом на терасу (30 м2) • кухня-їдальня • гардеробна, пральня, кладові приміщення • підвал (може використовуватись як укриття) • багато панорамних вікон Основні характеристики • Поверхів: 2 • Площа будинку: 300 м2 • Ділянка: 10 соток • Кількість кімнат: 5 • Формат: 4 спальні + кабінет + 2 великі вітальні • Санвузли: 3 • Висота стелі: від 3,5 м • Ремонт: авторський проект • Матеріал будинку: цегла з утепленням Оснащення: • посудомийна машина • пральна машина • холодильник • варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч • електрочайник, праска • швидкісний інтернет (оптика 1 Гб) • підігрів підлоги по всьому будинку • електричне опалення (25 кВт) • власна свердловина + система очищення води • вивід під генератор (можлива покупка під орендаря) Територія та безпека: • гараж на 2 авто (60 м2) + додаткові паркомісця • автоматичні ворота • охоронна сигналізація • доглянута ділянка з соснами та плодовими деревами • можливість встановлення басейну • альтанка, зона барбекю Локація: • 15–20 хв до Хрещатика автомобілем (Броварський проспект) • асфальтований підїзд, освітлена вулиця • поруч: школа, дитсадок, супермаркети (NOVUS, Фора), ТРЦ, аптеки, кафе • зупинка транспорту — 150 м • поруч ліс та озеро Додатково: • можна з тваринами (окремий гарантійний платіж) • можливе використання під бізнес / офіс (умови обговорюються) • ГЕНЕРАТОР — за домовленістю Вартість оренди: 2000$+ комунальні Телефонуйте — будинок готовий до перегляду та заселення!