Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам 2-к квартиру 64м2 на Ващенко Григория ул., Осокорки, в Дарницком районе, Киев, метро Осокорки

17 000 грн /мес.
397 $
266 грн /m2

Площадь:
64 / 32 / 12 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
16 из 25

Код:
2004815
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  3
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Ігор Рябов
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Будинок з генератором! Здається чиста та просторна 2-кім квартира в Молодіжному кварталі, Осокорки, вул. Ващенко 7. Наявна побутова техніка та меблі: бойлер 80л, 2 шкафа купе, 2 робочих місця, всі меблі на фото, проведений інтернет, 12 кв.м. кухня, + лоджія (балкон). Поряд школа, дитсадок, дитячі та спортивні майданчики, парковка біля дому, а також платні парковки, магазини Епіцентр, АТБ, Новус, Фора, Метро. Пішки 10хв до метро Осокорки, поряд кінцева зупинка автобус 42, маршрутки 545, 407. Ціна 17000 грн/місяць + ком.послуги. Код 11201222.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 11201222