Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 64м2 в городе (пригороде), Сумы

56 100 $
2 403 805 грн
877 $ /m2

Площадь:
64 м2
Комнат:
3

Этаж:
1 из 10

Код:
2005632
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  6
Партнер
Анастасия
+3x-xxx Показать
Партнер

Продаж 3-кімнатної квартири вул. Г. Кондратьєва (біля пам'ятника Альоші, 2 школи) АВТОНОМНЕ газове опалення 56 100 $ торг пропонуй СВОЮ ЦІНУ є можливість придбати за програмою єВідновлення 1/10 поверх. Високий цоголь Площа: 64 м². Кухня 10 м² Сучасний, якісний ремонт Цегляний будинок. Квартира тепла АВТОНОМНЕ газове ОПАЛЕННЯ Простора лоджія, балкон Є прострий підвал, для зберігання речей Меблі, побутова техніка за домовленістю. Готові ВСЕ залишити новому власнику Затишний двір. Чудова локація Перегляд у зручний час

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 68985