Позвонить Сообщение

Продам комнату в 1к, в городе (пригороде), Сумы

7 800 $
334 219 грн
459 $ /m2

Площадь:
17 м2
Комнат предлагаю:
1
Комнат:
1 (всего)

Этаж:
1 из 3

Код:
2005637
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  3
Партнер
Анастасия
+3x-xxx Показать
Партнер

Продаж кімнати в гуртожитку вул. Охтирська (р-н Хіммістечко) 7 800 $ торг пропонуй СВОЮ ЦІНУ! єВідновлення - ТАК 1/3 поверх Загальна площа: 17,5 м² Цегляний будинок Косметичний ремонт Металопластикове вікно Якісні вхідні двері Підведено водопостачання та водовідведення (є гаряча та холодна вода) Меблі та техніка за домовленістю Зручне розташування та розвинена інфраструктура: поруч зупинки громадського транспорту, магазини, супермаркети, школи, дитячі садочки, базарчик, аптеки, банкомати та паркова зона За деталями телефонуйте або пишіть у повідомлення

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 68990