Позвонить Сообщение

Продам дом 77м2 на Киевская ул., Зоопарк, в районе Видинская, Ровно

94 000 $
4 027 766 грн
1 221 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
77 / 50 / 20 м2
Участок:
2 сот.
Комнат:
2

Этажей:
1

Код:
2005651
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
Вікторія Казнодзей
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Ідеальний котедж для молодої сім’ї — заїжджайте і живіть з першого дня Якщо ви шукаєте не просто житло, а місце, де хочеться прокидатися, ростити дітей і насолоджуватись спокоєм — цей котедж саме для вас. Київський масив Новий, стильний і повністю готовий до життя будинок, у якому ще ніхто не проживав. 77 м² комфорту власна земельна ділянка 2 сотки Тут усе продумано для зручного сімейного життя: 2 окремі спальні (ідеально для батьків і дитини) простора кухня-студія — місце для спільних вечорів гардеробна та кладова — щоб у домі був порядок велике горище для речей Простір навколо будинку: власне подвір’я з трьох сторін — безпечно для дітей місце для зони відпочинку, барбекю чи дитячого майданчика 2 паркомісця Тепло, затишок і якість у кожній деталі: тепла водяна підлога по всьому будинку — комфорт для дітей камін для сімейних вечорів панорамні вікна з видом на природу вихід на терасу Будинок, який не потребує вкладень: дизайнерський ремонт якісні меблі українських виробників вбудована побутова техніка дорогі матеріали (камінь, кварцит) Надійність і автономність: червона цегла утеплений дах електроопалення (15 кВт) власна свердловина і септик Найголовніше: ви купуєте не “коробку”, а готовий дім, де вже створена атмосфера затишку і турботи. Це місце, де дитина може гратися у дворі, а ви — відпочивати без шуму міста, не витрачаючи роки на ремонт.