Позвонить Сообщение

Продам дом 99м2 в городе (пригороде), Винница

95 000 $
4 070 614 грн
960 $ /m2

Площадь:
99 м2
Участок:
20 сот.

Этажей:
1

Код:
2005717
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  7
Агентство недвижимости
Ірина Маслай
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Цегляний будинок, 1990 року побудови. Ділянка 20с. Зручне планування будинку та ділянки. Простора літня кухня, гараж, погріб. Садок з яблуками, черешнями, грушами. Є централізоване водопостачання підведене до двору. Будинок потребує косметичного ремонту. 2-ий поверх планувався як житловий, але на сьогодні недобудований. Решта деталей в телефонному режимі.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22451923