Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 64м2 на Головко ул. в Подольском районе, Полтава

46 900 $
2 009 598 грн
733 $ /m2

Площадь:
64 м2
Площадь кухни:
10 м2
Комнат:
3
Тип:
Раздельные

Этаж:
10 из 10

Балкон и лоджия, один санузел раздельный

Код:
2005846
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  1
Агентство недвижимости
Катерина Олександрівна
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

3-кімнатна квартира покращеного планування в мікрорайоні Левада Загальна площа 63,3 кв.м, житлова 37,4 кв.м, три окремі кімнати, роздільні вана та туалет, кухня 9,5 кв.м, лоджія та балкон. Квартира світла, з чудовим краєвидом, двостороння, знаходиться на 10 поверсі 10-поверхового будинку. Покращене планування, не кутова, додатково зовні утеплена (взимку тепло, влітку прохолодно). Балкон і лоджія засклені. Є техповерх, зроблений капремонт покрівлі (двошарове покриття). Жилий стан з косметичним ремонтом. Встановлено мu002Fп вікна, замінено пласт. труби, вхідні двері броньовані. Встановлено лічильник на газ. Добре розвинена інфраструктура - поруч магазини, супермаркети, ринок, віділення банків, аптеки, ресторани, кафе, школи, дu002Fсадочки, поліклініка, лікарня, спорт.клуби, зупинки громад.транспорту. Поряд річка, ліс, парк. У власності більше трьох років. Вид обєкта: Вторинний ринок; Тип стін: Панельний; Клас житла: Комфорт; Планування: Роздільна; Cанвузол: Роздільний; Опалення: Централізоване; Ремонт: Косметичний ремонт; Меблювання: Так; Мультимедіа: Wi-Fi, Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет; Комфорт: Панорамні вікна, Ліфт, Меблі на кухні, Балкон, лоджія; Комунікації: Вивіз відходів, Центральна каналізація, Газ, Електрика, Асфальтована дорога, Центральний водопровід; Інфраструктура (до 500 метрів): Супермаркет, ТРЦ, Дитячий садок, Ринок, Зупинка транспорту, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Ресторан, кафе, Відділення банку, банкомат, Школа, Лікарня, поліклініка, Магазин, кіоск; Ландшафт (до 1 км.): Річка, Пагорби, Парк, Ліс;