Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 63.39м2 на Гоголя ул. в Александровском районе, Запорожье

42 000 $
1 799 640 грн
663 $ /m2

Площадь:
63.39 м2
Площадь кухни:
23.5 м2
Комнат:
2

Этаж:
3 из 5

Код:
2005899
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  2
Агентство недвижимости
Виктория Заремба
06x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Повнометражна двокімнатна квартира по вул. Гоголя. 3-й поверх 5-ти поверхового цегляного будинку. Евроремонт сучасний, поміняно всі комунікації водопровід, каналізація та мідна проводка. Балкон засклений євроматеріалами. Санвузол суміжний. Загальна площа 64 кв.м. Натяжні стелі, студія. Продаж з меблями та технікою. В кроковій доступності проспект Соборний, Малий ринок, супермаркети, аптеки, школа, банки. Транспортна розв'язка у будь-який район міста.