Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 54м2 на Депутатская ул., Святошино, в Святошинском районе, Киев, метро Святошин

79 200 $
3 393 607 грн
1 467 $ /m2

Площадь:
54 м2
Площадь кухни:
8.7 м2
Комнат:
2

Код:
2005958
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  1
Агентство недвижимости
Олександр
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#12508 Актуально Продаж 2-кімнатної квартири вул. Депутатська, 30 — Святошинський район, Київ Можливий продаж по безготівковому розрахунку в гривні! Підходить під державні програми: Постанова №280 для ВПО, «єОселя» та інші соціальні програми. Ціна при розрахунку готівкою — 75 000 $ Пропонується світла та затишна 2-кімнатна квартира з роздільними кімнатами у тихому та комфортному районі столиці. Основні характеристики: 5 поверх із 12; загальна площа — 54,3 м²; житлова площа — 29,7 м²; кухня — 8,3 м²; квартира не кутова; орієнтація вікон — південний схід; будинок без газу, встановлена електроплита. Переваги квартири: великий балкон/лоджія площею 10 м²; квартира у хорошому житловому стані; нові меблі та побутова техніка залишаються покупцю; вбудована кухня; чистий та доглянутий під’їзд; 2 робочі ліфти, один із них — новий. Локація: до станцій метро «Святошин» та «Житомирська» — близько 15 хвилин пішки; тихий зелений район; поруч сучасний підземний паркінг, який також використовується як укриття; поблизу магазини, транспорт, школи та вся необхідна інфраструктура. Продаж без зайвих складнощів — квартира готова до швидкої угоди. Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд!