Позвонить Сообщение

Продам дом 155м2 на Дачная ул. в городе (пригороде), Винница

318 000 $
13 625 846 грн
2 052 $ /m2

Площадь:
155 м2
Участок:
4 сот.

Этажей:
2

Код:
2006081
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  3
Агентство недвижимости
Наталія Васалатій
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаю двоповерховий будинок в Шкуринцях. В закритому масиві. Який 24/7 під охороною. Основні характеристики: Площа: 155 м #178; (кухня-студія з терасою+ 4 спальні, 2 санвузли). Ділянка: 4 сотки з ландшафтом. Енергоефективність: Тепловий насос, утеплення мінеральною ватою, підготовка під сонячні панелі. Комунікації: Свердловина 55 м, електрика 16 кв (вивід під зарядку авто). Будинок побудований з цегли, має велику терасу

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22451993