Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 42.4м2 на Заболотного Академика ул. 1б, Теремки 1, в Голосеевском районе, Киев, метро Ипподром

2 357 $
101 000 грн
56 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
42.4 м2
Площадь кухни:
12.7 м2
Комнат:
1
Тип:
Раздельные

Этаж:
23 из 34

Один санузел совмещенный

Код:
2006517
Обновлено:
14-05-2026
Просмотры:  1
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Загальна площа 42.4 м #178; Стіни з цегли Побудовано 2022 Вхід в будинок: Вхід без порогів • Вхід шириною понад 90 см Двір: Паркувальне місце для людей з інвалідністю • Вхід в укриття безперешкодний, врівень із землею Характеристика приміщення: висота стелі, м: 2.6 • стан квартири: євроремонт • утеплення: зовнішнє Оздоблення стелі: натяжна стеля Підлога (покриття): керамічна плитка • ламінат Внутрішнє оздоблення: шпалери • керамічна плитка Зовнішня обробка: декоративна штукатурка Опалення: автономна котельня Підігрів води: бойлер Приміщення: суміжний санвузол Обладнання • меблі • зручності: телевізор • пральна машина • електрична плита • духова шафа • мікрохвильова піч • шафа-гардероб • Вбудована кухня • диван • холодильник • кондиціонер • електрика • витяжка • інтернет • двоспальне ліжко Коли немає світла: є інтернет • є мобільний зв'язок • працює ліфт Під'їзд: охоронець • консьєрж • броньовані двері • відеоспостереження на території • протипожежна система • Простір під'їзду не вужче 135 см • Двері ліфта понад 90 см • Ліфт зі звуковим супроводом Розташування і оточення: тип двору: закритого типу (вхід, в'їзд обмежений) Ліфт: пасажирський ліфт • вантажний ліфт

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212891458