Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 34м2 на Мира ул. в Новоселки с., в Фастовском районе, Киевская обл.

79 000 $
3 385 037 грн
2 324 $ /m2

Площадь:
34 м2
Площадь кухни:
10 м2
Комнат:
1
Тип:
Раздельные

Этаж:
2 из 10

Один санузел совмещенный

Код:
2006599
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  3
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

єОселя, Держпрограми! Продаж 1к квартири, ЖК СОФІЯ НОВА, Власник. Продається стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Софія Нова (Sofia Nova), вул.Миру 7 (Новосілки, м.Теремки 10 хв на авто). 34.5 м.кв, 2u002F10 поверх. Вікна у двір (спортивний та дитячий майданчик, озеро), поруч ліс. Сучасний новий світлий ремонт, зручне планування. -Дуже якісно зроблена електрика, сантехніка, тепла підлога, продумані меблі з великою кількістю місць для зберігання речей. - Квартира повністю укомплектована технікою - посудомийна машина, кондиціонер, пральна машина, холодильник, мікрохвильова, духова шафа, варильна поверхня. Індивідуальне газове опалення. - В квартирі підключено швидкісний інтернет (оптоволокно), який працює при відключеннях світла. Неподалік знаходиться Голосіївський район, станція метро Теремки, ТРЦ Магелан, ТРЦ Республіка, Епіцентр, парк Феофанія, ЖК Нові Теремки, ЖК Одеський бульвар. Найближчі супермаркети Фора та Новус. Квартира з правом власності. 1 власник, на місці, можлива швидка угода. Ніхто не проживає та не прописаний. Рієлторам дозволяю пропонувати клієнтам та рекламувати квартиру на власних ресурсах (окрім олх). З держпрограмами готові працювати. Це оголошення від власника, без комісії! Телефонуйте, з радістю відповім на всі запитання. Перегляди за домовленістю. Вид обєкта: Новобудова; Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.; Назва ЖК: Софія Нова; Рік введення в експлуатацію: 2 025; Планування: Роздільна; Опалення: Індивідуальне газове; Меблювання: Так; Побутова техніка: Посудомийна машина, Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Пральна машина; Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi; Інклюзивність: Вхід в рівень з вулицею;