Позвонить Сообщение

Продам дом 91м2 в Ленинском районе, Винница

81 000 $
3 470 734 грн
891 $ /m2

Площадь:
91 м2
Участок:
1 сот.

Этажей:
2

Код:
2007071
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Мак Олег
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Таунхаус у Вінниці, пров. Євгена Сверстюка (Толбухіна)! Всі централізовані комунікації НОВІ. Закритий двір, паркувальне місце (підходить електромобілям!!!). Поруч ВСЕ!!!Школа, садок, магазини, транспорт, ліс, дитячий і спортивний майданчик.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22392028