Позвонить Сообщение

Продам дом 150м2 в Дарницком районе, Киев, метро Славутич

265 000 $
11 354 872 грн
1 767 $ /m2

Площадь:
150 м2
Участок:
6 сот.

Этажей:
2

Код:
2007178
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Бобух Евгения
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж двоповерхового будинку поруч з Osocor Residence Ціна вказана з ремонтом під ключ за Вашими побажаннями Площа будинку 150 м #178;, прилегла ділянка - 6 соток разом із забудовою На території передбачено навіс на 2 паркомісця для вашого комфорту Планування можна змінити під ваші побажання. Типовий варіант: 1 поверх: кухня-студія, гардеробна/кімната, технічна зона та санвузол 2 поверх: майстре-спальня з гардеробом, 2 спальні та санвузол У вартість входить: - фарбовані стіни - плитка на 1 поверсі та с/у - ламінат на 2 поверсі - натяжна стеля - міжкімнатні двері - готовий с/у Будинок збудований з керамоблоку та утеплений мінеральною. Заведені необхідні комунікації: вода (сверловина 70м), каналізація (септик), електроенергія та ГАЗ Також з переваг цього місця - розвинена інфраструктура: - 2 хв пішки до продуктового магазину - 2 хв пішки до озера Святище - 5 хв на авто до супермаркету Фора - 15 хвилин пішки до зупинки громадського транспорту - 12 хв на авто до метро Славутич - у 200 метрах знаходиться комплекс Osocor Residence, Osocor Village та Osocor BBQ Прохід до пляжу через Osocor BBQ безкоштовний Можливе розтермінування за індивідуальних умов Деталі Будинок, 2 поверхи, 5 кімнат. Матеріал стін - керамблок, фундамент будинку - залізобетон, матеріал перекриттів - монолітний залізобетон. Підїзд до будинку - асфальт. Площа ділянки 6 соток. В будинку немає балконів. Тип кухні - кухня-студія. Немає підвалу. Своя каналізація. Загальний стан будинку - З ремонтом. Тип газу: Газ централізований у будинку. Тип холодної води: холодна вода - свердловина. Тип гарячої води: гаряча вода - електричний бойлер. Тип опалення: опалення котел газовий. Кількість санвузлів: 2. Тип інтернету: інтернет оптоволоконний. Працює без світла - інтернет. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Кількість паркомісць: 3 і більше. Кухонна плита електрична. Кількість спален: 4