Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 78м2 на Свободы ул. 10а в районе Выставка, Хмельницкий

64 288 $
2 754 649 грн
825 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
78 м2
Площадь кухни:
14 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
11 из 16

Одна лоджия

Код:
2007207
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Агентство з нерухомості Опора
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

ЖК “Свобода” – Двокімнатна квартира у другій секції! Попередня секція вже здана! Пропонуємо простору двокімнатну квартиру площею 78,3 м #178; на 4-му поверсі 16-поверхового будинку. Ціна – 850$ за м #178;, загальна вартість – 66555$. • Планування: кухня 11,8 м #178;, роздільний санвузол. • Зручності: індивідуальне опалення, металопластикові вікна, лічильники на воду, газ і світло, вхідні двері, штукатурка стін по периметру. • Інфраструктура: школа, супермаркети, ринок, поліклініка, аптеки, дитячий майданчик, дитячий садок, відділення пошти, зупинки транспорту – усе поряд! Адреса: вулиця Свободи, 10А.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213337062