Позвонить Сообщение

Продам дом 174м2 в Петропавловское с., в Бориспольском районе, Киевская обл.

138 000 $
5 913 103 грн
794 $ /m2

Площадь:
174 / 87 / 15 м2
Участок:
15 сот.
Комнат:
3

Этажей:
2
Стены:
Сендвич-панели

Код:
2007343
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  11
Партнер
Василь
+3x-xxx Показать
Партнер

Продаж будинку в с.Петропавлівське, вул Малинна, Бориспільського району. Будинок 174 кв.м. 2х поверховий, збудований по канадській каркасній технології, теплий в зимку і прохолодний літом. Перший поверх: велика вітальня, кухня, коридор, сан вузол, котельня, з трьох сторін входи. Другий поверх: 3 спальні , коридор, санвузол, одна спальня зі своїм санвузлом чи гардеробом. Земельна ділянка: 15 сот.,рівна і правильної форми. На ділянці: молодий сад з плодоносними деревами, яблуні, груша, персик, абрикос, слива, черешня,вишня. Кущі: виноград, смородина, ожина, малина. Квіти 50 кущів роз, 90+ піони, тюльпани, нарциси та інші. Комунікації: електрика 15 кВт., генератор 5,5 кВт., та газовой генератор 750ват., газ,газовий котел для опалення. Скважина 45м.,скептик з переломом на 5куб. Комісія: 5%

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 1012928