Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам 3-к квартиру 99м2 в Дарницком районе, Киев, метро Осокорки

20 000 грн /мес.
467 $
203 грн /m2

Площадь:
99 / 47 / 11 м2
Комнат:
3
Тип:
Раздельные

Этаж:
3 из 22

Один санузел раздельный

Код:
2007403
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  6
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Чабанов Максим
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Пропонується в довгострокову оренду простора та функціональна 3-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Молодіжний квартал», розташованому в Дарницькому районі Києва, всього за 7 хвилин пішки від метро Осокорки. Основні характеристики: • Загальна площа — 99 м #178; • Поверх — 3 • Зручне сімейне планування • Три окремі кімнати • Простора вітальня / хол • 2 засклені балкони • Гарний вид на зелену зону та Дніпро • Будинок — утеплена панель • Квартира тепла та комфортна для проживання у будь-яку пору року Планування квартири: • окрема спальня • дитяча кімната • простора вітальня • кухня • два балкони • санвузол • функціональний передпокій Комплектація та техніка: Квартира повністю мебльована та оснащена всім необхідним для комфортного проживання: • пральна машина • холодильник • плита • мікрохвильова піч • 2 кондиціонери • великий бойлер • повноцінні спальні місця • меблі для зберігання речей Будинок та безпека: • консьєрж • відеоспостереження • інверторна система • доглянутий підїзд • охайна прибудинкова територія Інфраструктура: У пішій доступності: • метро Осокорки — 7 хвилин • супермаркет Novus • кафе та кавярні • спортзали та фітнес-клуби • школи та дитячі садки • аптеки та сервіси • озеро та прогулянкові зони для відпочинку Локація поєднує комфорт сучасного району, зручну транспортну розвязку та доступ до всієї необхідної інфраструктури для комфортного життя. Квартира ідеально підійде для сімї, яка цінує простір, функціональність та зручне розташування поруч із метро.