Позвонить Сообщение

Продам дом 80м2 на Слобожанская ул. в Люботин, в Харьковском районе, Харьковская обл.

38 000 $
1 628 246 грн
475 $ /m2

Площадь:
80 / 30 / 17.5 м2
Участок:
4 сот.
Комнат:
2

Этажей:
1

Код:
2007497
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Людмила
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Код 25449 Продається затишний будинок у Люботині, де є все необхідне, щоб заїхати та жити вже сьогодні. Будинок площею 72 м² має три світлі житлові кімнати. Тут панує справжня атмосфера домашнього тепла, адже окрім газу збережено пічне опалення — це не лише особливий затишок, а й ваша впевненість та автономність у будь-яку пору року. Ділянка площею 6 соток приватизована та повністю доглянута. На території є всі необхідні господарські споруди, які стануть у пригоді дбайливим господарям. Розташування будинку дуже зручне: вам не доведеться далеко ходити за покупками чи довго чекати на транспорт. Магазини та зупинки — зовсім поруч, буквально кілька хвилин пішки.