Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 52м2 на Камышовая ул. 23 в Шевченковском районе, Львов

73 654 $
3 155 969 грн
1 417 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
52 / 25 / 12 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
7 из 16

Один санузел совмещенный

Код:
2007692
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Очеретяна вулиця, 312021Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в ЖК Щедрик - чудовий варіант для тих хто цінує комфорт, тишу та вдалу локацію поруч із природою та всією інфраструктурою міста. Локація: Збоїща, вул. Очеретяна (Шевченківський район). Площа: 52.61 м? Кухня: 12.67 м? ?Поверх: 7 з 9 Секція : 1 Стан: від забудовника. Здача 4 кв 2027р. Переваги: - балкон - монолітно-каркасна технологія будівництва - внутрішні стіни – керамоблок - підземний паркінг - раціональне планування - власна територія, впорядковані зони відпочинку та зручна соціальна взаємодія - сучасний житловий комплекс - хороша транспортною доступністю Ідеально підійде: – для сім'ї, яка цінує комфорт і простір – для інвесторів під здачу в оренду Телефонуйте, щоб дізнатися деталі та забронювати квартиру! Є багато варіантів квартир в цьому ЖК

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212915690