Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 90м2 в Дарницком районе, Киев

130 000 $
5 570 315 грн
1 445 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
90 / 42 / 14 м2
Комнат:
3
Тип:
Раздельные

Этаж:
24 из 25

Код:
2008295
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам сучасну 3-кімнатну квартиру в ЖК «Новодарницький» на вулиці Юрія Пасхаліна, 17 (Дарницький район). Поверх - 24/25, метраж — 90/42/14, h=2,71. Квартира видова, із свіжим, якісним ремонтом та функціональним плануванням: великий коридор та кухня, 3 окремі кімнати, 2 санвузли, технічне приміщення та лоджія з панорамними вікнами. Встановлено вбудовану кухню з духовою шафою, витяжкою та посудомийною машиною, 2 бойлера, сантехніка, теплі поли, виводи під кондиціонери. Опалення централізоване. Будинок монолітно-каркасний, утеплений мінеральною ватою, введено в експлуатацію у 2018 році. Укриття, ліфти, конс'єрж, ОСББ. Зелений двір з місцями для паркування авто. Найближчим часом в під'їзді буде встановлено Генератор, що дасть змогу безперебійній роботі ліфтів, та подачі води і тепла при можливих відключеннях електропостачання. Розвинена інфраструктура: ринки, супермаркети, школи, дитсадок, центр дитячого розвитку, сквери і великий парк «Партизанської слави». Зручна транспортна розв'язка, поруч зупинка: маршрутки та трамваї до метро Бориспільська, Позняки, Чернігівська. В пішій доступності Залізничний вокзал Дарниця звідки ходить електричка в будь-який район міста.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212915938