Позвонить Сообщение

Продам Торговые помещ. 89.7м2 на Металлургов просп. 22 в городе (пригороде), Кривой Рог

85 000 $
3 642 129 грн
948 $ /m2

Площадь:
89.7 м2

Код:
2008399
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Наталія
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж магазину пр. Металургів (Соцмісто) - Металургійний район - пр. Металлургів - "червона лінія" Про об’єкт: - 1 поверх 4-х поверхового житлового будинку - окремий вхід - кутовий Планування об’єкту: - загальна площа-89,7 кв.м - торгівельна зала площею -58.6кв.м - висота стелі-3.90 м - центральний вхід Комунікації: - електроенергія - 50кВт; 380 Вт - центральне водопостачання та каналізація - опалення центральне-лічильник на будинку - кондиціонер - пожежна та охоронна сигналізації. Логістична розв’язка: - об’єкт розташовано в центральній частині міста - поруч зупинка громадського транспорту - на проти парк ім.Богдана Хмельницького, стадіон Металлургів - по цій вулиці розташовано безліч кафе, ресторанів та інших магазинів - великий пішохідній, автомобільний трафік Особливості приміщення: - приміщення кутове - місце під рекламу - просторий торгівельний зал - приміщення вільного призначення - підійде під будь яку Вашу Продаж 85000 у.о. За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону. З повагою, команда Credo! Номер оголошення на сайті компанії: SC-224-997-BN.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 7051488