Позвонить Сообщение

Продам дом 113м2 в Крюковщина с., в Бучанском районе, Киевская обл.

135 000 $
5 784 557 грн
1 195 $ /m2

Площадь:
113 м2
Участок:
1 сот.

Этажей:
2

Код:
2008601
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Щаслива Світлана
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Озерна, 3 ? Продається новий сучасний двоповерховий будинок у селі Крюківщина До Вашої уваги — просторий та добротний будинок загальною площею 113 м?, виконаний з якісним сучасним ремонтом, у якому ще ніхто не проживав. Чудовий варіант для тих, хто хоче одразу заїхати у нове, чисте та затишне житло. Основні характеристики: ? 2 поверхи, продумане та комфортне планування ? 3 житлові кімнати на другому поверсі ? Тепла підлога на першому поверсі ? Повністю змонтована кухня, встановлено холодильник ? Сучасний санвузол ? Власна тераса для відпочинку ? Вихід у двір з місцем під басейн Переваги будинку: Порядні і привітні сусіди. Стильний та якісний ремонт Продумане планування та комфорт у кожній деталі Спокійне розташування в затишному районі ? Телефонуйте та приходьте на перегляд! Підберу зручний для вас час. Таунхаус 3 кімнати

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22452283