Позвонить Сообщение

Продам гараж 14.3м2 на Всеволода Змиенко ул. 32, Нивки, в Подольском районе, Киев

26 000 $
1 114 063 грн
1 819 $ /m2

Площадь:
14.3 м2

Код:
2008736
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  6
Партнер
Антоніна
+3x-xxx Показать
Партнер

Продам зручне паркомісце в ЖК Варшавський Набридло шукати місце у дворі? Є рішення - без комісії і податків! Продається зручне паркомісце в паркінгу за адресою вул. Всеволода Змієнка, 32, ЖК Варшавський 3, площею 14,4 м.кв. Що Ви отримаєте: безпечне зберігання авто, захист від дощу, снігу та спеки. Зручний заїзд та виїзд. Економія часу щодня. Ідеально для мешканців будинку або як інвестиція під оренду попит на паркомісця в районі стабільно високий. Паркомісце це комфорт, безпека і ліквідний актив, який завжди в ціні. Телефонуйте домовимось про перегляд.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 1013013