Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 91м2 на Лесная ул. 12/1в в районе Озерная, Хмельницкий

69 000 $
2 956 552 грн
759 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
91 м2
Комнат:
1

Этаж:
2 из 5

Код:
2009035
Обновлено:
18-05-2026
Просмотры:  3
Агентство недвижимости
Агентство з нерухомості Опора
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

ЦІНА НИЖЧА, НІЖ У ЗАБУДОВНИКА! ЛИШЕ 750$ за м #178; це на 100$ дешевше, ніж у забудовника! І ще один неймовірний бонус переуступка лише 2%! 91 м #178; престижу, стилю та комфорту #65039; Вільне планування створіть квартиру саме своєї мрії #65039; Ідеальний 2 поверх сьогодні це один із найпопулярніших варіантів через відключення світла #65039; ДВІ лоджії #65039; Панорамні вікна по всій квартирі #65039; Неймовірний вигляд просто у ліс #65039; Не побоюсь цього слова квартира ПРЯМО В ЛІСІ! Уявіть собі ранок із кавою на лоджії та білочки, яких можна годувати просто з балкона. Це не просто квартира це атмосфера життя преміум-класу. ЖК Статус Парк закритий статусний комплекс Сучасна архітектура Оздоблення декоративною цеглою Стильний сучасний підїзд Броньовані дизайнерські двері Внутрішній закритий двір Дитячі майданчики Гаражі Бомбосховище в будинку Все готово для комфортного життя: #65039; Газ #65039; Світло #65039; Вода #65039; Всі комунікації підключені #65039; Індивідуальний газовий котел Розкішна локація Престижний район Тиша, природа, статус та комфорт в одному місці ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ Оперативний показ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ комісію сплачує власник!

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213339019