Позвонить Сообщение

Продам дом 69м2 на Сказкова ул. в Новокодакском районе, Днепр

35 000 $
1 499 700 грн
508 $ /m2

Площадь:
69 м2
Участок:
7 сот.

Этажей:
1

Код:
2009875
Обновлено:
19-05-2026
Просмотры:  2
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам будинок в Таромському, газ (2х контурний котел), вода в будинку та у дворі полив, в будинку душ кабіна, унітаз, меблі, всі зручності. Клумба з декоративними рослинами та басейном з фонтаном, все зроблено для душі та для відпочинку. Продаж тільки готівкою!

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22354122