Позвонить Сообщение

Продам Торговые помещ. 205.6м2 на Сырецкая ул. 39, Куреневка, в Подольском районе, Киев

225 000 $
9 640 929 грн
1 095 $ /m2

Площадь:
205.6 м2

Код:
2009920
Обновлено:
20-05-2026
Просмотры:  3
Агентство недвижимости
Лазаренко Олександр
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам 3-х повeрховий будинок 205.6 м2 за адресою м.Київ вул.Сирецька 39 . Метро Дорогожичі. Стан під ремонт. Пластикові вікна. Газ, світло, вода, каналізація. Третій поверх високий 4,5 м. Можна розділити на два поверхи або добудувати вгору. Зручно під бізнес центр, офіси, хостел, виробництво, магазин. Ціна 225000 $ Ваші 5% Є фото, відео. Власник

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 2491943