Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 55м2 на Алана Шепарда ул., Титова, в Чечеловском районе, Днепр

52 500 $
2 249 550 грн
955 $ /m2

Площадь:
55 м2
Площадь кухни:
17 м2
Комнат:
1

Этаж:
3 из 9
Стены:
Кирпич

Евроремонт

Код:
2009937
Обновлено:
19-05-2026
Просмотры:  2
Агентство недвижимости
Наталія Кузнецова
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам 2-кімнатну квартиру вул. Алана Шепарда, Чечелівський район, мікрорайон Титова. Код об'єкта SF-3-319-759 Поруч розташовані: магазини, ТЦ Славутич, Сільпо, АТБ, садки, школи, парк «Зелений гай», спорткомплекс «Метеор», поліклініка, зручна транспортна розв'язка. 3-й поверх 9-ти поверхового цегляного будинку. Чешка. Загальна площа 55 кв.м: окрема кухня 17 кв.м., 1 окрема кімната, суміжний санвузол, балкон. У квартирі виконано євро ремонт. Продається з меблями і технікой: Варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина. Вартість - $55 тис. + послуги АН. Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит. Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції. Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм: - Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%. - Постанова №206, №214, №280, №719. - Сертифікати на купівлю житла «єВідновлення». Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-319-759-BN.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 7053695