Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 68м2 на Исполкомовская ул. 57 в Шевченковском районе, Днепр

37 000 $
1 585 397 грн
545 $ /m2

Площадь:
68 м2
Площадь кухни:
6 м2
Комнат:
3

Этаж:
2 из 2

Косметический ремонт

Код:
2010241
Обновлено:
19-05-2026
Просмотры:  1
Агентство недвижимости
Наталія Кузнецова
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам 3-кімнатну квартиру, вул. Виконкомівська, 57, Шевченківський р-н, Довга балка. Код об'єкту SF-2-555-074. Поруч розташовані: магазини, супермаркет, ринок, аптеки, школа, дитячий садок, дитячий майданчик, лікарня, поліклініка, відділення банку, відділення Нової пошті, автостоянка, зупинка транспорту. 2-й поверх 2-поверхового будинку. Катерининка. Загальна площа - 68 кв.м: кухня 6 кв.м, 2+1 кімнати, 1 суміжний санвузол, 1 балкон. У квартирі зроблено косметичний ремонт. Продається з меблями та технікою. Вартість - $37 тис. + послуги AН. Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит. Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції. Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм: - Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%. - Постанова №206, №214, №280, №719. - Сертифікати на купівлю житла «єВідновлення». Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-555-074-BN.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 5466803