Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 46.5м2 в городе (пригороде), Одесса

40 000 $
1 713 943 грн
861 $ /m2

Площадь:
46.5 м2
Площадь кухни:
20 м2
Комнат:
1
Тип:
Смежно-раздельные

Этаж:
14 из 16

Один санузел раздельный

Код:
2010395
Обновлено:
19-05-2026
Просмотры:  2
Агентство недвижимости
Елена Хаджи
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається простора 1-кімнатна квартира в м. Одеса, вул. В. Бувалкіна Основні характеристики: Загальна площа: 46,5 м #178; Поверх: 14-й Стан: від будівельників Планування: вільне, що дозволяє облаштувати квартиру під власні потреби ЖК: «Сан Сіті». Квартира світла та простора, чудово підійде як для власного проживання, так і для інвестиції. Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч є магазини, супермаркети, аптеки, зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садки та все необхідне для комфортного життя. Переваги будинку та комплексу: Територія під охороною Наявні резервуари води Забезпечена робота ліфта під час відключень світла. Сучасний житловий комплекс у дуже зручній локації. Торг відсутній.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213340423