Позвонить Сообщение

Продам дом 180м2 в городе (пригороде), Винница

170 000 $
7 284 257 грн
945 $ /m2

Площадь:
180 м2
Участок:
20 сот.

Этажей:
2

Код:
2010629
Обновлено:
20-05-2026
Просмотры:  1
Агентство недвижимости
Оксана Іванівна
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається двохповерховий будинок з ділянкою.Двохповерховий будинок 180кв, велика прибудинкова територія, сад. На території ще один невеликий будинок для зберігання вуличних речей, погріб. Опалення, газ, котел. 2 санвузли, 3 кімнати, гостьова, кухня. Є балкон. На першому поверсі високі стелі. Продаємо частково з меблями. В 15 км від Вінниці.Відстань до найближчого міста: до 15 км.;Кількість кімнат: 4;Тип будинку: Будинок;Рік побудови u002F здачі: Після 2015;Тип стін: Цегляний;Cанвузол: 2 і більше;Опалення: Індивідуальне електро;Ремонт: Авторський проект;Меблювання: Так;Побутова техніка: Посудомийна машина, Холодильник, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Плита, Пральна машина;Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Балкон, Ванна, Сад, город, Підігрів підлоги, Охорона території, Душова кабіна;Інфраструктура (до 500 метрів): Центр міста;

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22452867