Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 66м2 на Довженко ул. 7 в районе Раковое, Хмельницкий

90 000 $
3 856 372 грн
1 364 $ /m2

Площадь:
66 / 38 / 9 м2
Комнат:
3

Этаж:
6 из 10

Одна лоджия, один санузел совмещенный

Код:
2010804
Обновлено:
20-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Агентство з нерухомості Опора
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#10024; Простора 3-кімнатна квартира площею 66.5 м #178; з сучасним ремонтом та меблями — Ракове, вулиця Довженка! #10024;Пропонується повністю облаштована трикімнатна квартира за адресою: вул. Довженка, 7. Це ідеальний варіант для великої родини, де реалізовано концепцію «заїжджай та живи» — якісний ремонт, меблі та техніка вже чекають на нових власників! #127970; Параметри та продумане планування:Загальна площа: 66.5 м #178; — максимум корисного та раціонально використаного простору.Житлова площа: 38.7 м #178; — три окремі затишні кімнати, що гарантують приватність кожному члену родини.Площа кухні: 9.4 кв.м — простора, світла та повністю ергономічна. #128142; Сучасний інтерєр та комфорт у деталях:Особливість планування: засклена лоджія інтегрована у вітальню, що створює чудову лаунж-зону з барною стійкою або готовим робочим місцем біля вікна. Також є додатковий засклений балкон із місткою вбудованою шафою для зберігання речей.Стильна кухня: кухонний гарнітур із баклажановими глянцевими фасадами, укомплектований якісною вбудованою технікою (варильна поверхня, духова шафа, витяжка, мікрохвильова піч).Технічне наповнення: встановлено потужний кондиціонер для літньої спеки, бойлер для постійного гарячого водопостачання та стильні тканинні ролети «день-ніч» на вікнах.Санвузол: повністю оздоблений плиткою, укомплектований надійною пральною машиною та якісною сантехнікою.Зберігання: у кімнатах встановлені великі та місткі шафи-купе. #127795; Ракове — автономний та зелений мікрорайон:Квартира розташована у спокійній та екологічній частині міста.Уся інфраструктура в пішій доступності: дитячі садки, школи, ринок, супермаркети, магазини та зупинки громадського транспорту зі зручною розвязкою #128652; #128222; Не втрачайте шанс придбати повністю готову для життя квартиру! Телефонуйте прямо зараз, щоб узгодити зручний час для перегляду та зробити впевнений крок до нового житла!