Позвонить Сообщение

Продам дом 279м2 на Львовское шоссе ул. в районе Юго-Западный, Хмельницкий

250 000 $
10 712 143 грн
897 $ /m2

Площадь:
279 м2
Участок:
5 сот.

Этажей:
2

Код:
2011128
Обновлено:
21-05-2026
Просмотры:  1
Агентство недвижимости
Агентство з нерухомості Опора
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#127969; Продаж просторого будинку для великої родини #128205; Південно-Захід, вул. Львівське шосе, 52 #128208; Площа будинку — 279 м #178; #127807; Земельна ділянка — 5 соток #128204; Кадастровий номер: xxx-xx-xx:11:002:0190 #127968; У будинку: #10004; 8 окремих кімнат #10004; Простора кухня #10004; 2 санвузли #10004; Підвальне приміщення на 4 кімнати з котельнею #128293; По всьому будинку тепла підлога #128663; Асфальтований доїзд #127795; Доглянута територія з ландшафтним дизайном #127969; Альтанка для відпочинку #128664; Місце для кількох автомобілів #128205; Кутова ділянка з заїздом з двох сторін. Обжитий престижний масив з усіма міськими комунікаціями.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22452897