Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 53м2 на Независимости ул. в городе (пригороде), Ивано-Франковск

55 120 $
2 361 813 грн
1 040 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
53 / 39 / 11 м2
Комнат:
1
Тип:
Раздельные

Этаж:
15 из 16

Одна лоджия, один санузел совмещенный

Код:
2011808
Обновлено:
22-05-2026
Просмотры:  2
Агентство недвижимости
Рієлтор
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається 1-кімнатна квартира в ЖК Листопад від БК Вертикаль. Велика кухня-вітальня, окрема спальня, ванна кімната, велика гардеробна. Головна перевага — велика кухня-студія, яка легко стане серцем дому: місцем для теплих вечорів, зустрічей із друзями та затишних ранків із кавою біля вікна. Планування дозволяє реалізувати різні сценарії: — залишити простору вітальню open space для відчуття свободи та світла; — або облаштувати окрему кімнату, створивши повноцінну спальню чи кабінет. Великі вікна відкривають гарні краєвиди, які щодня додають атмосферності та натхнення. Тут легко уявити вечірні заходи сонця, спокійні ранки та відчуття простору над містом. Це квартира для тих, хто хоче не просто квадратні метри, а можливість створити дім під себе — сучасний, стильний і наповнений світлом. Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Аптека, Дитячий садок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Ресторан, кафе, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту; Ландшафт (до 1 км.): Річка; Інклюзивність: Ліфт розміром не менше 1,1х1,4 м., Голосові сповіщення у ліфті, Поручні на пандусі, Пандус довжиною понад 2,4 м., Поручні на сходах, Широкі двері в підїзді (від 0,9 м.); Телефонуйте, огляд у зручний для вас час