Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 135м2 в Голосеевском районе, Киев

350 000 $
14 997 001 грн
2 593 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
135 / 46 / 45 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
24 из 24

Один санузел раздельный

Код:
2011817
Обновлено:
22-05-2026
Просмотры:  5
Агентство недвижимости
Стоянов Ростислав
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Пентхаус із панорамним видом у ЖК Park Avenue — Голосіївський просп., 62 Преміальний статус та комфорт Висота: 24-й поверх із захопливим краєвидом на місто. Рівень: Квартира еліт-класу площею 135 м #178; з авторським ремонтом у єдиному стилі. Автономність: Будинок обладнаний генератором — ліфти та основні системи працюють навіть під час відключень. Продуманий простір (135 м #178;) Вітальня: Величезна світла зона з панорамними вікнами, ідеальна для прийому гостей. Спальня: Затишна майстер-зона з продуманим місцем для гардеробу. Кабінет: Окрема кімната для home-office, яку легко перетворити на дитячу. Зручність: Кухня-студія з повною комплектацією та 2 великих санвузли (ванна та душ). Технологічне наповнення Клімат: Підігрів підлоги та система кондиціонування. Побут: Повний комплект преміум-техніки (включаючи посудомийну та сушильну машини). Безпека: Сигналізація, відеоспостереження, пожежна система та консьєрж-сервіс. Інфраструктура найкращого ЖК столиці Територія: Закрита концепція «двір без машин», охорона 24/7. Сервіс: Підземний паркінг, власні комори, доглянуті ландшафтні зони. Поруч: Кращі ресторани, супермаркети, школи та величезний Голосіївський парк.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213335081