Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 48.7м2 на Науки просп., Демеевка, в Голосеевском районе, Киев

78 000 $
3 342 189 грн
1 602 $ /m2

Площадь:
48.7 м2
Площадь кухни:
12 м2
Комнат:
1

Этаж:
17 из 25
Стены:
Железобетонная панель

Евроремонт

Код:
2012401
Обновлено:
23-05-2026
Просмотры:  5
Агентство недвижимости
рієлтор-Аліна
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Будинок спецпроекту 2015 року з утепленої панелі. Переваги планування: функціональний хол, простора кухня правильної квадратної форми, суміщений санвузол. З кухні є вихід на засклену лоджію. З вікон відкривається панорамний вид на лівий берег. Розташування: зупинка транспорту просто під будинком, навпроти – АТБ, до Голосіївського лісу – 10 хвилин пішки. Квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Підходить як для власного проживання, так і для інвестиції. Можливий продаж за програмами єОселя для ВПО та єВідновлення. Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-321-654-BN.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 7057762