Позвонить Сообщение

Продам дом 320м2 на Звездная ул. 3 в Шпитьки с., в Бучанском районе, Киевская обл.

450 000 $
19 281 858 грн
1 407 $ /m2

Площадь:
320 м2
Участок:
40 сот.

Этажей:
1

Код:
2012566
Обновлено:
23-05-2026
Просмотры:  1
Агентство недвижимости
АН Level Group
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Ділянка, на якій розташований будинок, площею 0, 4 га, знаходиться на південно-східній околиці села Шпитьки. Огороджена бетонним парканом висотою 3 м. Відеоспостереження на всій ділянці. За 100 метрів до ділянки прокладена асфальтована дорога. Далі тверда ґрунтова, якою практично ніхто не користується. Можливо збільшити ділянку до 1, 0614 га. В такому випадку ділянка буде кутовою. Цільове призначення житлова забудова. Заїзд можливий як від Житомирської траси через населений пункт Мрія, так і з боку Білогородки через Горбовичі. Підведено власну електролінію на 10 кВ, з власним трансформатором. Три фази. Дозволена потужність 90 (девяносто) кВт. Сонячна електростанція, потужністю 8, 5 кВт, підключена до мережі. (32 панелі по 265 вт). Договір на зелений тариф з Обленерго. Мережевий інвертор Fronius Symo (що дає можливість розширювати кількість панелей), з яким інтегровані інвертори Vectron та Schneider для АКБ автономного живлення. В окремій щитовій виведена можливість підключення в мережу додаткового генератора. Виведено газ з редуктором для підключення газогенератора. Всі кабелі електропостачання мідні, арматура Emi та Schneider. На ділянці обладнано відеоспостереження, проведено дротовий інтернет (оптика). Вода свердловина (2), та окремо криниця. Площа будинку-320 м2, з них житлова 180м2. Підвал-бомбосховище 140 м2. Збудований у 2016 році. Готовий для проживання. Бомбосховище - обладнане за всіма правилами. Два виходи, з будинку та на вулицю, окрема вентиляція. Туалет та душ. Підігрів підлоги. На горищі «вільний простір», який можна використати для обладнання кімнат або приміщень для зберігання. У будинку на всіх вікнах ґрати та жалюзі. Стіни блок, утеплені. Додатково зовнішнє оздоблення та зміцнення стін диким (природним) червоним каменем з Лозинського карєру, та лабрадоритом з Очеретяне. Опалення в підлозі, з можливістю регуляції по зонам (кімнатам) та підвал-бомбосховище. Твердопаливний котел Roda BC 06 Газовий котел Viessmann Електричний котел Bosh.