Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 70.68м2 на Ивана Кочерги ул. 17а в городе (пригороде), Киев

88 250 $
3 781 380 грн
1 249 $ /m2
 без комиссии

Площадь:
70.68 / 41.7 / 10.69 м2
Комнат:
3

Этаж:
18 из 24
Стены:
Монолитно-кирпичный

Код:
1660905
Обновлено:
20-02-2026
Просмотры:  36
Агентство недвижимости
Liberty сімейна агенція...
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

ЖК знаходиться на межі житлових масивів Позняки та Березняки. Комплекс налічує всього два будинки, розташованих під кутом один до одного. Тож, з ваших вікон буде видно не життя в сусідській квартирі, а величні панорами Дніпра та зелені схили центральної частини Києва. А між будинками комплексу облаштують зелені променади та затишний двір-парк. Площа квартири 70.68 кв.м. Три окремі кімнати, кухня, роздільні ванна та санвузол. Опалення автономне. Наповнення: якісні вхідні двері, лазерна стяжка, тепла підлога, радіатори, лічильники. Комплекс має закриту внутрішню територію, встановлено сучасні системи безпеки BAS IP та Ajax в кожному будинку та квартирі. Окрім підземного паркінгу для жителів, проєктом передбачено в комплексі гостьовий паркінг місткістю 80 машиномісць. Відвідувачі комплексу зможуть залишити авто на спеціально впорядкованій ділянці поруч з комплексом та по його периметру – далі від дитячих та спортивних майданчиків. Продаж без комісії. При 100% для вас діє гарна знижка! Більше інформації – по телефону. | Без комиссии!