Позвонить Сообщение

Продам дом 156м2 в Белая с., в Тернопольском районе, Тернопольская обл.

81 000 $
+8.0%
3 470 734 грн
520 $ /m2

Площадь:
156 м2
Участок:
2 сот.

Этажей:
2

Код:
1740901
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  26
Агентство недвижимости
Вознюк Марія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Пропонується на продаж стильний та сучасний таунхаус у чудовій локації — ідеальне поєднання комфорту, якості та функціональності. Будинок збудований із цегли, фасад якісно оздоблений у сучасному стилі. Встановлені гаражні ворота Wisniowski, енергоощадні вікна та надійні вхідні двері. Загальна площа таунхауса — 156 кв.м. Будинок у сирому стані: залиті чорнові стяжки, виконана чорнова штукатурка стін, що дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські рішення на власний смак. До будинку підведені всі необхідні комунікації, встановлені лічильники. Кожен котедж має власний септик, що забезпечує автономність та комфорт у користуванні. Просторе планування та якісне будівництво роблять цей таунхаус чудовим вибором для комфортного сімейного проживання.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22414601