Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 72.1м2 на Панаса Мирного ул. в районе Озерная, Хмельницкий

75 000 $
3 213 643 грн
1 041 $ /m2

Площадь:
72.1 м2
Комнат:
3
Тип:
Раздельные

Этаж:
5 из 9

Балкон и лоджия, один санузел раздельный

Код:
1758783
Обновлено:
27-04-2026
Просмотры:  20
Агентство недвижимости
Паламарчук Ніна Василівна
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається 3-кімнатна квартира з новим ремонтом у престижному районі! Світла, тепла та затишна квартира з новим ремонтом і функціональним плануванням. Квартира не потребує негайних вкладень і чудово підійде як для родини з дітьми, так і для тих, хто цінує комфорт, тишу та зручне міське життя. Характеристики: Поверх: 5 із 9 (ідеальний поверх) Площа: загальна 72, 1 м #178;, кухня 8, 7 м #178; Тип будинку: панельний, 1993 року Централізоване опалення та водопостачання Роздільний санвузол Дві лоджії (з вітальні та спальні), обшиті Новий ремонт, паркет, металопластикові вікна Гарний краєвид з вікна (на дві сторони) без щільної забудови, простір і світло Два дитячі майданчики Меблі входять у вартість: Спальня Італія Кухня Польща Дитяча та коридори меблі, виготовлені під розміри Паркування: Безкоштовна парковка біля підїзду Додатково платна стоянка поряд із будинком Інфраструктура: 2 хвилини до зупинки транспорту Поруч АТБ, ТавріяВ, Аврора, дитячий садок, школи До лісу, озера та Urban Street 5 хвилин пішки Зручна транспортна розвязка маршрутки у всі райони міста кожні 5 хвилин Додаткові переваги: Просторий тамбур на дві квартири із зачиненими дверима Доброзичливі сусіди Затишна атмосфера, квартира доглянута з любовю Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд або отримати додаткову інформацію!