Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 80м2 на Винницкая ул. 1/8б в районе Выставка, Хмельницкий

68 200 $
-0.3%
2 922 273 грн
853 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
80 / 40 / 22 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
9 из 10

Один санузел раздельный

Код:
1764908
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  39
Агентство недвижимости
Агентство з нерухомості Опора
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Ваша нова квартира мрії на вул. Вінницька 1/8Б! #127775; Чи готові ви до нового життя в сучасній квартирі, де кожен квадратний метр наповнений комфортом? Ця 2-кімнатна квартира площею 80,9 м #178; — ваше ідеальне місце для затишку та тепла. #128150; Багато людей шукають ідеальне житло, але стикаються з переплатами, старими будинками та незручностями. Чи не набридло вам витрачати час на безглузді огляди квартир, які не відповідають вашим вимогам? Ця квартира в новобудові. Вона має все, що потрібно для комфортного життя: простора кухня 22 м #178;, роздільний санвузол, індивідуальне газове опалення та зручності для сучасного життя. А якщо ви любите природу, то тут вас чекає гарний краєвид і тихий двір. #127795; #127969; #128273; Переваги: Нова квартира з чорновою обробкою — ви можете втілити свої дизайнерські ідеї! Відеоспостереження та броньовані двері для вашої безпеки. Підїзд без порогів — зручно для кожного! Не пропустіть шанс стати власником цієї чудової квартири! #128222; Дійте зараз! Запишіться на оперативний показ і відчуйте атмосферу вашого нового дому. Ця пропозиція — без комісії, що робить її ще більш привабливою! Залиште свій коментар або напишіть в директ, щоб знати більше! #128242; #квартира #продаж #новобудова #Хмельницький #житло #нерухомість #щасливий #вінницька #новийдосвід