Позвонить Сообщение

Продам дом 87м2 на Надсонова ул. 16 в Ирпень, в Бучанском районе, Киевская обл.

83 000 $
+2.5%
3 556 432 грн
955 $ /m2
 без комиссии

Площадь:
87 / 32 / 36.5 м2
Участок:
1.14 сот.
Комнат:
3

Этажей:
2
Стены:
Газобетон

Код:
1832301
Обновлено:
06-04-2026
Просмотры:  30
Агентство недвижимости
Liberty сімейна агенція...
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Таунхауси в хорошій локації міста Ірпінь. Гарний район, у пішому доступі вся необхідна інфраструктура – магазини, супермаркети, школа, дитячий садок. До парку Незнайко 15 хв пішки. Доступне розтермінування. Площа: 87 кв.м + мансарда 42 кв.м. Будинки газифіковані та з міськими комунікаціями. Прямий продаж від забудовника. Жодних комісій та переплат. Телефонуйте – надам всю інформацію. Також на зв’язку у всіх месенджерах. | Без комиссии!