Позвонить Сообщение

Продам дом 207м2 на Марии Башкирцевой ул., ГРЛ, в Киевском районе, Полтава

137 000 $
5 870 255 грн
662 $ /m2

Площадь:
207 м2
Площадь кухни:
19 м2
Участок:
10 сот.
Комнат:
5

Этажей:
2
Стены:
Газобетон

Код:
1844283
Обновлено:
20-02-2026
Просмотры:  34
Агентство недвижимости
Дом24
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається новий, якісно спроєктований і побудований 2-х поверховий житловий будинок, загальною площею 200 м2, з окремим господарським будинком: гараж і підсобне приміщення, загальною площею 70м2.Збірний залізобетонний фундамент, цоколь з бутового каменю;зовнішні стіни з 400 мм газобетону AEROC, залізобетонні пустотні плити - перекриття;всі перегородки всередині будинку цегляні; сходи на 2-й поверх - монолітний залізобетон;покрівля утеплена базальтовою ватою товщиною 250 мм; покриття - бітумна ялинкова черепиця.Димарі і вентиляційні канали, як логічне завершення даху, декоративно обшиті касетами з металу.Будинок утеплений базальтовою ватою, 135 щільності, товщиною 100 мм.Всі декоративні елементи фасаду виконані з екструдованого не горючого пінополістиролу.Вікна, одного з кращих виробників - REHAU, п"ятикамерний віконний профіль і двокамерний склопакет з енергоощадження. Броньовані металеві вхідні двері з двома замками.В одній кімнаті другого поверху є балкон з видом на водоймище. З камінної зали першого поверху вихід на комфортну терасу з видом на майбутній басейн або сад. Паркан монолітний, з подвійним армуванням 12 мм, наземна частина з бутового каменю. Периметр ділянки - металевий каркас, зашитий метало профілем.Земельна ділянка 10 соток, приватизована. Завезений чорнозем. Територія готова для будь-якого ландшафтного дизайну.