Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 57м2 на Смакулы ул. 8 в городе (пригороде), Тернополь

71 500 $
3 063 673 грн
1 255 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
57 м2
Комнат:
2

Этаж:
5 из 12

Один санузел совмещенный

Код:
1848601
Обновлено:
03-03-2026
Просмотры:  16
Агентство недвижимости
Надія Драбик
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#127775; Стиль. Комфорт. Естетика. Пропонується вишукана двокімнатна квартира, професійно перепланована з однокімнатної, що поєднує в собі стильний дизайнерський ремонт, якісні матеріали та продумане планування. Ідеальна для тих, хто цінує комфорт, сучасність і функціональність. #127970; Загальна площа — 57 м #178; #129695; Поверх — 5 з 12 #127959; Будинок — новобудова (газоблок, 2024 рік) #128736; Ремонт — авторський, з використанням преміальних матеріалів #128142; Переваги квартири: #128312; Кухня-студія з сучасним обладнанням: варильна поверхня, духова шафа, витяжка, вбудована кухня #128312; Зона відпочинку з якісними меблями: зручний диван, двоспальне ліжко, містка шафа-гардероб #128312; Санвузол — суміжний, виконаний у лаконічному стилі #128312; Утеплена лоджія — затишне місце для ранкової кави чи робочої зони #128312; Сучасні рішення: приховані петлі дверей, натяжні стелі, декоративна штукатурка #128293; Інженерія та зручності: #127777; Індивідуальне комбіноване опалення: тепла підлога + радіатори #128167; Двоконтурний газовий котел — для опалення і гарячої води #128225; Інтернет, фільтр для води, лічильники (вода, газ, електрика) #128737; Безпека: броньовані двері, домофон, закритий двір, ліфт зі звуковим супроводом #128268; Є газ — незалежність у разі відключення електроенергії #127795; Ідеальне розташування: Будинок розташований у закритому дворі, із безперешкодним входом до укриття. Поруч — вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. #10024; Готова до заселення, без додаткових вкладень. Просто заїжджайте і живіть із задоволенням!